Bize Ulaşın

Kahramanmaraş Merkez Vodafone Cadde İletişim

Ismetpaşa Mah. Trabzon Blv. No:22/D Dulkadiroğlu Merkez Kahramanmaraş

05436383022

05425412718

info@kmarascadde.com

Çalışma Saatleri
Hafta İçi : 08:00 - 20:00
Cumartesi : 08:00 - 20:00
Pazar : 08:00 - 20:00

Zubizu İndirim

Zubizu İndirim

Vodafone Red’lilere özel Zubizu indirimlerine ek restorantlarda geçerli %5 indirim!

Vodafone Red’lilere özel Zubizu indirimlerineek restorantlarda geçerli %5 indirim!

Kampanya kapsamında aktif Vodafone Red ve Red Business abonelerine Zubizu'nun halihazırda verdiği indirime ek olaraksadece anlaşmalı restoranlarda geçerli %5 indirim hakkı tanımlanacaktır.

Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Vodafone Yanımda veya Avantaj Cepte uygulamaları üzerinden kampanya şifrelerini alıp Zubizu Uygulamasındaki Referans Kodu alanına aldıkları şifreyi tanımlatmaları yeterlidir.

Telefonunda Zubizu Uygulaması olan müşterilerimiz https://www.zubizu.com/referencecode linki üzerinden referans kodu alanına ulaşabilirler. Telefonunda Zubizu Uygulaması olmayan müşterilerimiz aynı linki kullanarak uygulamayı telefonlarına indirebilirler.

Abonelerin kod tanımlatma işlemini Zubizu uygulamasında sadece 1 kereye mahsus olacak şekilde yapmaları yeterli olacaktır. Her referans şifresi kişiye özeldir. Referans kodunun başkasına verilmesi halinde abone kendi hakkını kaybeder. Referans kodu iptali ve değişikliği kabul edilmemektedir. Kullanıcılar Zubizu uygulamasına referans kodlarını bir kez tanımladıktan sonra daha sonraki girişlerinde mevcut ek %5 indirim ‘Kampanyalar’ ekranındaki anlaşmalı restoranlar kısmına yansıyacaktır.Vodafone kampanya ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgiyi Kahramanmaraş Merkez Cep Merkezi'mizi arayarak öğrenebilirsiniz.